Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Popieramy swojego sołtysa: Rogale

2016-02-04 15:37:59 (ost. akt: 2016-02-04 15:52:45)

Nasz plebiscyt na Super Sołtysa 2016, jak napisała jedna z czytelniczek, to okazja by docenić sołtysów za trud jaki wkładają by mieszkańcom wsi żyło się lepiej. Pierwsze zgłoszenie na Super Sołtys 2016 jakie otrzymaliśmy z gminy Stare Juchy to kandydatura Pani Małgorzaty Basiewicz, sołtysa Rogali.

- Z ogromną chęcią chciałbym zgłosić kandydaturę sołtysa wsi Rogale ( gmina Stare Juchy, powiat Ełk) Małgorzatę Basiewicz do udziału w plebiscycie "Super Sołtys 2016" - pisze nasza czytelniczka a zrazem mieszkanka wsi Rogale. -
Małgorzata sołtysem jest dopiero od roku. Jest młodą osobą, która dzielnie repreprezentuje naszą wieś. Jest osobą kreatywna, dzięki jej zaangażowaniu nasza wieś posiada swoją plażę. W tym roku wyasfaltują nam też drogę, bedziemy mieli lepsze oświetlenie na wsi. To wszystko jest zasługą starań Pani Małgorzaty - kończy mieszkanka Rogali.

Nasz plebiscyt na Super Sołtysa 2016 roku Powiatu Ełckiego dopiero się rozkręca. Głosowanie sms rozpoczniemy 9 lutego. Zakończymy 3 marca, kilka dni przed Dniem Sołtysa, które obchodzimy corocznie 11 marca.

Teraz prosimy o zgłaszanie kandydatów:
Zgłoś swojego sołtysa: czekamy na Wasze zgłoszenia. Termin zgłaszania kandydatur upływa 22.02.2016 roku o godzinie 16. Przysyłacie kandydatury swoich sołtysów, najlepiej z dłuższym lub krótszym uzasadnieniem na adres: elk@gazetaolsztynska.pl

Zobacz:Popierajcie swojego sołtysa

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages