Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Rodzinny weekend „Onkoludków” w Kałtkach

2014-06-04 09:53:06 (ost. akt: 2014-06-04 09:53:53)

Autor zdjęcia: Archiwum stowarzyszenia

W dniach 30 maja - 1 czerwca 2014 roku dzieci po przebytej chorobie nowotworowej wraz ze swoimi rodzinami wypoczywali nad Jeziorem Jędzelewo. Dla regeneracji zdrowia psychicznego i fizycznego, dla odnowienia szpitalnych przyjaźni, nasi podopieczni spotkali się w Kałtkach.

Ostatnie dni maja przywitał nas urokliwym miejscem, piękną słoneczną pogodą i zapachem lasu. Było to niewątpliwie zwiastunem wspaniałej zabawy. Obcowanie z przyrodą ,spacery, rodzinne zabawy, wieczory przy ognisku, czy zwyczajne wylegiwanie się na leżakach- sprawiło, że nasi podopieczni, którzy wspólnie walczyli z chorobą, dziś uczą się na nowo smakować życie i cieszyć każdą chwilą. Kojąca zieleń lasu, kajakowe wyprawy po jeziorze, a przede wszystkim bliskość rodziny, której tak bardzo brakowało dzieciom podczas wielomiesięcznego i wyczerpującego leczenia powodowały, że dziecięcy radosny śmiech rozbrzmiewał daleko poza ogrodzenie ośrodka. To wyjątkowe miejsce do którego wszyscy lubimy wracać. Tym razem wyjazd nasz miał charakter odkrywczy. Poznawaliśmy nowe, nieznane dla nas miejsca w pobliskiej okolicy. Odkryliśmy ogromną piaskową górę. Wdrapanie się na jej szczyt było, zwłaszcza dla najmłodszych, dużym wyzwaniem. Rozciągający się widok rekompensował jak włożony wysiłku.
Były życzenia i „słodkości” okazji Dnia Dziecka, ale przede wszystkim będą wspomnienia , które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Składamy gorące podziękowanie Spółce „PKP Energetyka” Zakład Wschodni w Białymstoku i Sekcji Zasilania Elektroenergetycznego w Ełku, za udostępnienie Ośrodka w którym mogliśmy z naszymi podopiecznymi spędzić trzy cudowne dni... zapomnienia.

Ewa Maciejewska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages