Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dzień Kobiet w Starych Juchach

2014-03-21 09:15:32 (ost. akt: 2014-03-21 09:18:03)

Autor zdjęcia: Archiwum GOK

W Barze"Pod Gruszką" w Starych Juchach 7 marca miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Kobiet 2014. W sali zgromadziło się ok. 80 osób. Życzenia Paniom składali przewodniczący Rady Gminy Stare Juchy Stanisław Piela, dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Starych Juchach Adam Lewicki oraz Pan Waldemar Płuciennik. Panowie również odśpiewali Kobietkom sto lat. Każda z Pań otrzymała kolorowego tulipana.

Korzystając z gościnności Pana Krzysztofa Hanusko przygotowaliśmy w lokalu kilka konkursów dla Pań. Najpierw jednak posłuchaliśmy naszych lokalnych młodych muzyków: Tytus Dołowy, Kacper Karpiński, Michał Kalinowski oraz Zuzanna Malinowska. Bardzo przyjemnie było podziwiać młode talenty. W trakcie imprezy można było sobie zrobić "starą fotografię". Fotografowie z Nieformalnej Grupy "JAMA" wykonali specjalną sesję zdjęciową.

Pani Wioletta Grzechnik w nagrodę zrobi gratis manikiur oraz woskowanie dłoni. Pan Paweł Bugieda przygotował Paniom 50 próbek wyśmienitej kawy.
Pierwszy konkurs polegał na malowaniu karykatur sąsiadek przy stoliku. Prace wyszły naprawdę bardzo ciekawe. Drugi był skierowany do Panów. Trzeba było przygotować miłosne kanapki dla żony. Obaj Panowie, Adam i Stanisław, otrzymali w nagrodę karnety do kina. Kolejne zadania to: "Biżuteria z popcornu", "Osioł" przyklejanie ogona, "Owocowe inspiracje", "Bukiet z bibuły", Karaoke oraz "Pokaz mody". Nagrody
(karnety na basen, koszulki z nadrukiem, zniżki na herbatę, kosmetyki, kubki z nadrukiem, karnet na kręgle, długopisy, notesy, lizaki) zostały ufundowane przez sponsorów wymienionych poniżej.

W ostatnim konkursie Pani Danusia Danowska wygrała kolację w ełckiej restauracji. Na zakończenie wystąpił Zespół "MAZURY" ze Starych Juchach z maestro Danielem Szejdą. Zespół tak spodobał się publiczności, że bez bisu się nie obeszło.
Bardzo serdecznie dziękujemy sponsorom i wolontariuszom oraz naszym lokalnym artystom.Marta Słuchocka,

dyrektor GOK w Starych JuchachPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages