Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Młodzież z Juch najlepsza

2014-02-02 18:26:10 (ost. akt: 2014-02-02 18:27:34)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Juchowska Aktywna Młodzież Alternatywna zdobyła I miejsce w konkursie „Opowiedz 2012” z programu Działaj Lokalnie.

Do udziału w konkursie zapraszano wszystkie organizacje, które w zeszłym roku uzyskały od Stowarzyszenia Aktywnych „STOPA” z Ełku dotację, w ramach Programu „Działaj Lokalnie”. Głównym celem konkursu, było przedstawienie za pomocą reportażu multimedialnego, filmiku inicjatyw, które realizowały grupy nieformalne, stowarzyszenia z powiatu ełckiego w ramach programu DLVIII .

Jest mi niezmiernie miło, iż I miejsce oraz główną nagrodę 1000zł zajął film opisujący  projekt „ The lens in the Fire ”, który Grupa „JAMA” realizowała w roku ubiegłym.
Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, partnerom, którzy wsparli nasze działania podczas realizacji projektu .
Warto nadmienić, że z terenu naszej gminy w ubiegłym roku prócz artystycznej grupy Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Juchach jeszcze dwie grupy nieformalne realizowały projekty z DLVIII . Grupa „ DANCERS” z Gminnego Ośrodka Kultury w Starych Juchach oraz grupa z Klubu Wolontariusza działającego przy Stowarzyszeniu na rzecz rozwoju Gminy Stare Juchy .Każda inicjatywa była inna lecz wszystkie łączyło jedno, dobra zabawa i chęć działania młodych ludzi, których różni wiek, a łączy wspólny cel, którym jest działanie na rzecz lokalnej społeczności  po przez inicjatywy młodzieżowe .
Pracę konkursową pt. „The lens in the Fire” mogą państwo zobaczyć w poniższym linku
http://www.youtube.com/watch?v=x1P2iUfmE8U

Karol Malinowski
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages