środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Kawiarenka obywatelska

2013-09-10 09:23:29 (ost. akt: 2013-09-10 09:27:31)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W czwartek, 5 września, w ramach Kawiarenki Obywatelskiej w Gminnym Ośrodku Kultury w Starych Juchach na zaproszenie dyrektora GOK-u w Starych Juchach odbyło się spotkanie przedstawicieli organizacji i instytucji działających i współpracujących na terenie Gminy Stare Juchy.

Omawiano takie zagadnienia: Jak wygląda praca Gminnego Ośrodka Kultury w Starych Juchach i Gminnej Biblioteki Publicznej? W jaki sposób możemy poszerzyć ofertę zajęć na świetlicach wiejskich? Jakie są plany pracy placówki Instytucji Kultury i GBP na czas remontu budynku? Jakie działania zostały już zaplanowane, a jakie zostały do tej pory przy współpracy z innymi organizacjami zrealizowane?.

Omawialiśmy ostatni sezon letni i organizację imprezy cyklicznej na przyszły rok - Piknik Jaćwieski oraz Olimpiada Wiejska jak również organizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Stare Juchy Piknik Rodzinny w ramach Sportowego Lata. W tym roku po raz pierwszy odbył się z ramienia Mazurskiego Stowarzyszenia Lotniczego Piknik Paralotniarski i za pewne nie po raz ostatni.

Padła propozycja, abyśmy w tym roku również mogli wspólnie ustalić kalendarz imprez w gminie Stare Juchy.

Organizatorzy
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages