Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

The lens in the Fire — początek

2013-08-01 09:47:38 (ost. akt: 2013-08-01 10:13:20)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W ramach realizacji projektu "The lens in the Fire" młodzież z grupy Juchowskiej Aktywnej Młodzieży Alternatywnej wzięła udział w ognisku integracyjnym. Pomimo dość zakręconej i nieprzewidywalnej pogody ognisko się udało i już w dniu 29 lipcapełna entuzjazmu grupa wzięła udział w warsztatach fotograficzny prowadzonych przez Cezarego Kowalewskiego.

Uczestnicy zajęć poznali tajniki historii fotografii, technik fotografowania, sprzętu fotograficznego. Te zajęcia były początkiem, bez którego realizacja projektu, który ma na celu ukazanie zarówno pasji juchowskiej grupy, jak i krajobrazu gminy Stare Juchy, nie ruszyła by dalej.
 Godziny fotografii w plenerze, warsztatów fire show mają zaowocować wystawą fotograficzną pt. "Obiektyw w Ogniu", która odbędzie się pod koniec października bieżącego roku.

Dzięki zapałowi młodych ludzi, a także odpowiedniemu sprzętowi na pewno wystawa fotograficzna na zakończenie projektu będzie wielkim sukcesem Grupy "JAMA", a osoby, które wezmą w niej udział, będą zachwyceni.
 Serdecznie dziękujemy grantodawcom programu Działaj Lokalnie VIII za wspieranie inicjatyw młodzieżowych, dzięki któremu grupa mogła zakupić sprzęt fotograficzny, opłacić instruktora, zakupić naftę niezbędną do sesji fotograficznych.
 Partnerzy projektu: Gminny Ośrodek Kultury w Starych Juchach, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Stare Juchy.

Projekt dofinansowany przez Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA" we współpracy z Akademią Rozwoju i Filantropii w Polsce oraz Polsko — Amerykańskiej Fundacji Wolności Sfinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie VIII" oraz samorządów: województwa warmińsko — mazurskiego, powiatu ełckiego, gminy Stare Juchy.

OSP Stare Juchy


Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed opublikowaniem komentarza. Regulamin

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages