Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Bawili się na Biesiadzie Mazurskiej

2013-07-28 17:35:14 (ost. akt: 2013-07-28 17:42:48)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W Gminnym Ośrodku Kultury w Starych Juchach odbyła się VI Biesiada Mazurska zorganizowana przez Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Starych Juchach oraz zespół "Mazury" przy współpracy z GOK. Zarząd koła ZERiI na czele z przewodniczącą Martą Włodkiewicz oraz dyrektor GOK Stare Juchy Martą Słuchocką przywitali gości i uroczyście rozpoczeli imprezę. Daniel Szejda, instruktor zespołu "Mazury" i "Pojezierze", przedstawił kolejność występów artystów.

Wszystkie zespoły zaprezentowały skoczne i wesołe przyśpiewki biesiadne. Zespół Świętowiacy zaskoczył słuchaczy piosenką przygotowaną specjalnie na tę uroczystość. Goście dziękując organizatorom za wspaniałą zabawę, wręczyli upominki i dekralowali kontynuację współpracy.

Po części artystycznej rozpoczęło się biesiadowanie przy stołach pełnych smakowitości. Dźwięki rytmicznej muzyki zaprosiły gości na parkiet. Stanisława Gronek z okazji 90-lecia otrzymała gratulacje na dalsze lata życia i kwiaty od Zarządu Rejonowego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów z Ełku. Statuetki otrzymali: Zespół Pojezierze z Ełku, Zespół Mazury Stare Juchy, Zespół Kalina z Rudzianego-Nidy, Zespół Świętowiacy i Alicja Okołowicz.
Justyna Kuczyńska

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed opublikowaniem komentarza. Regulamin

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages