środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Dzień Matki na sportowo

2013-05-31 16:43:00 (ost. akt: 2013-05-31 16:51:55)

Autor zdjęcia: GOK Stare Juchy

W Gminnym Ośrodku Kultury w Starych Juchach zorganizowano sportowy Dzień Matki w niedzielę (26 maja). Obchody zorganizowano w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w gminie Stare Juchy.

W niedzielę (26 maja) w Gminnym Ośrodku Kultury w Starych Juchach, odbył się Sportowy Dzień Matki. Tegoroczny Dzień Matki miał sportowy charakter, za sprawą Europejskiego Tygodnia Sportu w Gminie Stare Juchy. Impreza zaczęła się ok. godz. 12.30 w GOK-u na sali widowiskowej. Część artystyczną zaczęła grupa Kulisy 2, następnie przeprowadzono konkurs hula hop dla odważnych mam.

Następnie wystąpił zespół "Mazury", po którym przeprowadzono kolejny konkurs dla obecnych na sali mam, tym razem skakania na skakance. Następnie na scenę weszła Alicja Okołowicz, by zaśpiewać piosenki z dedykacją dla swojej mamy. Kolejnym etapem imprezy był występ grupy "Sweet Stars", po którym odbył się już ostatni konkurs rzucania piłeczkami przez obręcz. Część artystyczną zakończyła swoim występem grupa Aktywni Kulturalnie. Wszystkie występy miały charakter różnego rodzaju podziękowań dla wszystkich mam. Po części artystycznej nastąpił drobny poczęstunek dla wszystkich.

Z tej okazji dzieci ze Starych Krzywych przygotowały swoim mamusiom piękny występ, w którym mogły podziękować i wyznać to co czują. W przedstawieniu dzieci mówiły wiersze i każde z nich z uśmiechem na twarzy zaśpiewało piosenkę. Na zakończenie występu, nasze talenty wręczyły swoim mamom własnoręczne laurki i drobne upominki.

Serdecznie dziękujemy mamom za przybycie oraz dzieciom za doskonałe przygotowanie się na ten dzień.
Justyna Kuczyńska, GOK Stare Juchy

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed opublikowaniem komentarza. Regulamin
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages