Piątek, 15 grudnia 2017. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Pobiegli już szósty raz

2013-05-23 09:10:53 (ost. akt: 2013-05-23 09:16:32)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Około 300 osób wystartowało w VI. Jaćwieskich Wiosennych Wojewódzkich Biegach Przełajowych zorganizowanych 18 maja w Starych Juchach.

— Niestety, w tym roku powiat ełcki nie dofinansował naszego przedsięwzięcia, przez co nie udało się zapewnić gorącego posiłku dla uczestników, a puchary były trochę skromniejsze — mówi Adam Lewicki, organizator biegu. — Serdeczne dziękujemy sponsorom za wodę oraz wolontariuszom za pomoc organizacyjną. Podziękowania również dla Gminnego Ośrodka Kultury w Starych Juchach i OSP Stare Juchy.

Organizatorami imprezy byli: Urząd Gminy w Starych Juchach, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Stare Juchy, Zespół Szkół Samorządowych w Starych Juchach oraz Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS w Olsztynie.

Klasyfikacja indywidualna szkoły podstawowe: 



Rocznik 2003 i młodsi

Dziewczęta

1. Klaudia Stępińska (Stare Juchy),
2. Natalia Barszczewska (Gąski),
3. Paulina Kuskowska (Gołdap),


Chłopcy

1. Rafał Jakubik (Prostki),
2. Dominik Bakun (Woźnice), Bartosz Szczepanem (Woźnice)



Rocznik 2002
Dziewczęta

1. Wiktoria Polonis (Baranowo),
2. Patrycja Norr (Baranowo)


Chłopcy

1. Damian Zaręba (Gąski)



Rocznik 1999

Dziewczęta 

1. Zofia Tercja (Baranowo),
2. Małgorzata Tercja (Baranowo),
3. Edyta Ołów (Gołdap) 


Chłopcy

1. Bartosz Zyskowski (Prostki),
2. Mateusz Kwiatkowski (Stare Juchy),
3. Konrad Poreda (Gołdap)


Rocznik 1998

Dziewczęta

1. Angelika Kwiatkowska (Stare Juchy),
2. Magdalena Bakun (Wydminy),
3. Patrycja Wardach (Stare Juchy)


Chłopcy

1. Mateusz Wielgus (Gołdap),
2. Kamil Lelo (Wydminy),
3. Patryk Sawoń (Wydminy)



Rocznik 1997

Dziewczęta

1. Ola Mejcz (Wydminy),
2. Natalia Owsiejczuk (Prostki),
3. Izabela Borowska (Prostki)


Chłopcy 

1. Karol Rodziewicz (Gołdap),
2. Damian Wysoki (Kalinowo),
3. Adrian Sołtys (Kalinowo)



Klasyfikacja drużynowa gimnazjum:

1. Wydminy (253 pkt.), 2. Prostki (190 pkt.), 3. Stare Juchy (130 pkt.), 4. Kalinowo (70 pkt.) i Gołdap (70 pkt.), 6. Baranowo (43 pkt.), 7. Kilewo (35 pkt.).



Biegi dodatkowe:

Nauczycielki: 1. Ewelina Ostrowska (Wydminy), nauczyciele: 1. Dawid Karniłowicz (Gołdap), Open Kobiet: 1. Marta Wojda (Gołdap), Open Mężczyzn: 1. Dawid Karniłowicz (Gołdap)

Klasyfikacja gmin:
1. Wydminy (508 pkt.), 2. Prostki (414 pkt.), 3. Stare Juchy (357 pkt.), 4. Mikołajki (265 pkt.), 5. Olecko (262 pkt.), 6. Gołdap (154 pkt.), 7. Kalinowo (70 pkt.), 8. Pozezdrze (46 pkt.). 


Czar

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed opublikowaniem komentarza. Regulamin
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ten #1095621 | 178.36.*.* 26 maj 2013 10:02

    nie dali kasy? to gdzie podziały się znajomosci tego starszego pana którymi tak się chwali?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages